€ 28,38 (Excl. BTW)
VDO A2C59900813
| Temperatuur meetbereik: | -40 °C tot +150 °C |
| Minimale - Maximale bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +150 °C |
| Schroefdraad: | M12 x 1,5 |
| Lengte afleesapparaat + schroefdraad (L): | Niet gespecificeerd door VDO |
| Diameter sensor: | Niet opgegeven door VDO |
| Koppel: | 20 Nm |
| Temperatuurmedium: | Koelvloeistof - Water - Lucht - Motorolie - Transmissieolie - Brandstof |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstandswaarde: | 90 °C = 2,803 Ohm |
| Temperatuursensor signaal: | Dubbelpolige geïsoleerde retour |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Makepoint Schakelaar |
| Stekker temperatuurzender: | Bosch 1928403920 Code 2 |
| VDO 2014 catalogus voertuigelektronica: | Pagina 140 - 141 |
| VDO En Du Temperatuurzenders Tabellen: | Niet gespecificeerd door VDO |
Datasheet
Specifieke referenties