€ 67,34 (Excl. BTW)
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Frequentie: | 250 Hz = 15.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -25°C tot +140°C |
| Totale lengte afzender (L4): | 62 mm |
| Lengte afzender (L1): | 20 mm |
| Lengte afzender (L2): | 39 mm |
| Lengte afzender (L3): | 40.1 ± 0,1 mm |
| Bedrijfsspanning: | Onafhankelijk |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Aansluiting: | Blad 1 x 6,3 x 0,8 mm en 1 x 4,8 x 0,8 mm |
| Interne weerstand: | 1.050 Ohm ± 100 Ohm |
| 2010 EU VDO Sensoren Catalogus Download | Pagina 64 - 65 |
| Afbeelding: | C2 |
| AGCO Onderdeelnummer: | 192200230030 |
| FENDT Artikelnummer: | 192200230030 |
Datasheet
Specifieke referenties