€ 145,59 (Excl. BTW)
VDO 340-804-030-005B
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Frequentie: | 250 Hz = 15.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -25°C tot +140°C |
| Totale lengte afzender (L4): | 67 mm |
| Lengte afzender (L1): | 23.3 mm |
| Lengte afzender (L2): | 25 mm |
| Lengte afzender (L3): | 26.1 ± 0,1 mm |
| Bedrijfsspanning: | Onafhankelijk |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Connector: | Connector 2-polig AMP 1-164 161-1 Pin diameter 1,6 mm |
| Interne weerstand: | 1.050 Ohm ± 100 Ohm |
| 2014 EU VDO Complete catalogus Download | Pagina 114 - 115 |
| Afbeelding: | D |
Datasheet
Specifieke referenties