€ 59,00 (Excl. BTW)
VDO N03-110-401 (402)
De OceanLine bedrijfsurenteller maakt het gemakkelijk om een effectief onderhoudsschema aan te houden.
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 87 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | Niet mogelijk |
| Hoogte vergrendeling met beugel: | 2 mm - 15 mm |
| Inbouwdoos: | Optionele kit A2C59510864 |
| EHC Meetbereik: | 0 - 99999,9 uur |
| Signaal Ingang: | Plus contactslot |
| Nauwkeurigheid: | ± 5 sec/d (Bij 14V DC - 23°C - NL45) |
| Aansluiting: | Meegeleverd |
| Bedrijfsspanning: | 12/24 V DC |
| Stroomverbruik: | < 140 mA |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Kortsluitbeveiliging: | Niet gespecificeerd door VDO |
| Kiezen: | 6 cijfers |
| Kleur wijzerplaat: | Wit |
| Verlichting wijzerplaat: | Ja |
| Model: | VDO OceanLine |
| Lens: | Dubbel - Anti-glare - Anti-Fog |
| Standaard bezel: | rond wit (Verwisselbaar) |
Datasheet
Specifieke referenties