search
VDO OceanLine Black N02-410-812 vol technische specificaties:
Maten en montage:
| Installatie (Gat) diameter en Buitendiameter: | 52 mm - 2 1/16 Inch en 59 mm - 2 1/3 Inch |
| Installatiediepte: | 60 mm |
| Hoogte vergrendeling met Spinlock moer: | 0.5 mm - 20 mm |
| |
| |
Functionaliteit:
| Meetbereik voltmeter: | 8 tot 16V DC |
| Signaal ingangsspanningsmeter: | 0 tot 16V DC Accu vermogen |
| Nauwkeurigheid: | < 3,6 hoekgraden |
| Aansluiting: | AMP 6,3 |
Stroomvoorziening:
| Bedrijfsspanning: | 8 tot 16 Volt DC |
| Stroomverbruik: | < 140 mA |
| Ompoolbeveiliging: | Geen |
| Bescherming tegen kortsluiting: | Geen |
Wijzerplaat & Wijzer:
| Afbuigingshoek: | 90° |
| Kleur wijzerplaat: | Zwart |
| Wijzerplaatverlichting: | Witte achtergrondverlichting 605nm |
| Wijzer: | Wit |
| Waarschuwings-LED: | Rood (632nm) |
| |
Ontwerp:
| Model: | VDO Marine |
| Lens: | Dubbel - Anti-glare - Anti-Fog |
| Standaard bezel: | rond zwart (Verwisselbaar) |
Bescherming en normen:
| front beschermingsklasse: | IP67 (IEC 60529) |
| Achterzijde beschermingsklasse: | IP52 |
| Relatieve vochtigheid: | Maximaal 95% |
| Bedrijfstemperatuur: | -30°C tot +80°C (plastic rand) |
| CE-norm: | Ja |
| DNV GL Certificering: | Ja |
| Mechanisch schok continu: | 25G - 6ms - 1Hz |
| Mechanisch enkel schok | 100G - 11ms |
| Vrije val test: | 1 Meter - 3x |
| Behuizing vlamvertragend: | UL94-VD |
Retail verpakking:
- VDO OceanwLine Black N02-410-812 Voltmeter
- Spinlock moer
- Bezel rond zwart (Verwisselbaar)
N02-410-812
Datasheet
- Spanning Meetbereik
- 08 - 16V DC
- Waarschuwings indicatie
- Rode LED Via plus en min
- Voedingsspanning
- 8 - 16 Volt DC
- Verpakking
- VDO Instrument retail
- Toepassing
- VDO Motorcontrole
- Signaal analoog
- 0 - 16V DC
- Serie
- VDO Marine OceanLine
- Lens
- Kunststof dubbel anticondens
- Kleur
- Zwart
- IP Klasse front
- IP67 (IEC 60529)
- Input
- Analoog
- Inbouwmaat
- 52 mm - 2 1/16 Inch
- Functionaliteit
- 12 Volt Accu conditie
- Frontring verwisselbaar
- Ja - Clip-on
- Frontring model
- Zwart rond
- Communicatie
- Analoog
- Categorie
- Voltmeters
- Artikel status
- Vervallen product
Specifieke referenties
- MPN
- N02-410-812
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
Veratron N02-410-812
- Kleur: Zwart
- Paneel gat diameter: 52 mm - 2 1/16"
- Meetbereik: 8 tot 16V DC
- Front: Dubbelglas - Anticondens
- Retail verpakking 1 Voltmeter