€ 74,55 (Excl. BTW)
2910002233700
| Buislengte: | 150 mm ± 2,0 mm |
| Minimale tankdiepte: | 150 mm ± 2,0 mm + 4,0 mm |
| Steunveer: | Geen |
| Montageflens: | 5-gaats SAE 54 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -25 °C tot +65 °C |
| Brandstof: | Olie - petroleum - diesel - benzine |
| Bedrijfsspanning: | 6 - 24 V DC |
| Weerstand leeg: | 90 Ohm |
| Weerstand vol: | 1.0 Ohm |
| Waarschuwingscontact: | Geen |
| Optioneel waarschuwingscontact: | VDO A2C59510886 Puntschakelaar |
| VDO 2010 EN buisvormige standaard 54mm: | Pagina 1 - 5 |
Datasheet
Specifieke referenties