€ 162,11 (Excl. BTW)
VDO 340-216-005-001C
| Schroefdraad: | M18 x 1,5 Mannelijk |
| Maximale frequentie: | 400 Hz = 24.000 Pulsen per minuut |
| Bedrijfstemperatuur: | -40°C tot +130°C |
| Totale lengte afzender (L2): | 133 ± 1 mm |
| Lengte zenderelement inclusief schroefdraad (L1): | 90.2 mm |
| Diameter zender: | 15.5 mm |
| Afstand zender - pulsgever: | 0.3 mm tot 1,4 mm |
| Activiteitscyclus: | (t aan + t uit) / t aan = 1,43 tot 3,33 |
| Bedrijfsspanning: | 8 - 15V DC Gestabiliseerd |
| Signaal uitgang: | Geïsoleerde retour |
| Connector: | Connector 4-polige bajonetcontacten 3 x 0,8 mm |
| Stroomverbruik: | 12 mA |
| 2010 EU VDO Sensoren Catalogus Download | Pagina 56 - 57 |
| Afbeelding: | A |
Datasheet
Specifieke referenties