VDO 408-411-005-013P
De servomotor mag niet worden bediend tegen extern geplaatste eindstoppers. Plaats de koppeling zo dat een bepaalde externe mechanisch spel mogelijk is, zodat de motor zowel met de klok mee (CW) en als tegen de klok in (CCW) richting de interne elektrische eindstop kan bereiken.
Voor hogere koppelvereisten voor het uitvoerend koppel, zie servomotor met uitstuurkoppel 250 Ncm (onderdeelnummer 408-422-006-001).
| Bedrijfsspanning: | 24 VDC |
| Type schijf: | PWM (Pulsbreedtemodulatie) |
| Uitgangskoppel: | CW/CCW 180 Ncm |
| Mechanisch werkgebied: | 120° +/- 5° |
| Reactie tijd, vol slag CW/CCW: | < 250 ms |
| Materiële behuizing: | Aluminium |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 °C tot +120 °C |
| IP beschermingsklasse: | IP54A (DIN 40050) |
| Trilling: | Max. +/-2 mm, 10 - 24 Hz Max. 8g, 24 - 2000 Hz |