€ 1.453,68 (Excl. BTW)
VDO 408-403-002-001G
De servomotor mag niet worden bediend tegen extern geplaatste eindstoppers. Plaats de koppeling zo dat een bepaalde externe mechanisch spel mogelijk is, zodat de motor zowel met de klok mee (CW) en als tegen de klok in (CCW) richting de interne elektrische eindstop kan bereiken.
Voor hogere koppelvereisten voor het uitvoerend koppel, zie servomotor met uitstuurkoppel 250 Ncm (onderdeelnummer 408-422-006-001).
| Bedrijfsspanning: | 24 VDC (min 20 - maximaal 30 VDC) |
| Type schijf: | PWM (Pulsbreedtemodulatie) |
| Maximale stroomafvoer: | 750 mA |
| Potentiometer, seriële weerstand, pin 5-7: | 1,400 Ohm |
| Weerstandspeld 6-7: | CCW-min. 84 ohm cw-max 1,400 ohm |
| Ascontact (SK): | NC in CCW-positie. Maximale stroom: 1 A |
| Uitgangskoppel: | CW/CCW 180 Ncm |
| Elektrisch werkbereik: | 102° +/- 3° |
| Mechanisch werkgebied: | 120° +/- 5° |
| Reactie tijd, vol slag CW/CCW: | < 500 ms |
| Materiële behuizing: | Aluminium |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 °C tot +120 °C |
| Opslagtemperatuur: | -40 °C tot +120 °C |
| IP beschermingsklasse: | IP54A (DIN 40050, deel 9) |
| Trilling: | Max. +/-2 mm, 10 - 24 Hz Max. 8g, 24 - 2000 Hz |